...

Ilość odwiedzin

123404
Dzisiaj
Wczoraj
Obecny tydzień
Ostatni tydzień
Obecny miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
555
1013
1568
117885
8215
10629
123404
Twój IP: 18.207.134.98
Server Time: 2019-10-21 15:17:44

Tanie noclegi Wojsławice - tanie pokoje

2016-06-02Gospodarstwo Agroturystyczne Ćmilówka znajduje się w miejscowości Majdan Ostrowski w odległości 20 km od Chełma.

Jest to piękna wieś znadująca się  na Wyżynie Lubelskiej, położona na 3 górach, otoczona lasem, poprzecinana wąwozami lessowymi. Jest to urokliwe miejsce gdzie dziewicza przyroda, cisza, z dala od ruchliwych tras komunikacyjnych zapewnią Państwu spokój i wypoczynek. Okoliczne lasy zapraszają miłośników grzybobrania.

W bliskiej odległości znajdują się łowiska oraz kąpieliska, gdzie można wypożyczyć sprzęt wodny, m.in. Maczuły, zalew Dębowy Las czy zalew w Żółtańcach. 

Zorganizujemy Państwu rodzinną imprezę,  sylwestra, biesiady przy kominku lub ognisku,  a  zimą kuligi.  Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Gości,  w trosce o Wasz dobry wypoczynek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

MPR - Miejsce Przyjazne Rowerzystom

 

wypożyczalnia rowerów wojsławice

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

 Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

 Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

 

 

 

 

Z A P R A S Z A M Y

 
  wypoczynek na wsi wojsławice